Льовочкіна виключать з комітету ВР із питань національної безпеки, оборони та розвідки

Народного депутата від фракції ОПЗЖ Сергія Льовочкіна будет виключено з комітету Верховної Ради України із питань національної безпеки, оборони та розвідки. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив заступник голови комітету Єгор Чернєв.

Основною причиною виключення колишнього очільника Адміністрації президента часів Віктора Януковича стали систематичні прогули засідань комітету.

"Льовочкін з’явився у комітеті не так давно. По-перше, він жодного разу не був присутнім у комітеті офлайн, на жодному закритому засіданні його не було і думаю, що його б і не допустили. З початку війни його майже не було в Україні, а коли був, то не брав участі у засіданнях комітету. Зараз він почав підключатися онлайн, але так обговорюються питання, які ми й публічно обговорюємо. Тобто проблеми для державної безпеки це не становить, але мати представника "ОПЗЖ" в комітеті оборони - це нонсенс. І він з цим погодився - написав заяву", - розповів Чернєв.

Як повідомлялося раніше, Клюєва, Табачника, Захарченка, Клименка та інших зрадників позбавили українського громадянства

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті