Ломаченко втратив першу позицію в рейтингу WBO

Колишній чемпіон світу у трьох дивізіонах Василь Ломаченко втратив першу позицію у рейтингу WBO (Світової боксерської організації). Про це з посиланням на офіційний сайт WBO пише "Еспресо" 17 червня.\

"У суботу, 17 червня, WBO опублікувала оновлений рейтинг боксерів у легкій вазі (до 61,2 кг), – сказано в повідомленні. – Ексчемпіон світу у трьох дивізіонах Василь Ломаченко втратив першу позицію після поразки від Девіна Хейні. Тепер боксер займає друге місце".

Зазначається, що представник України Денис Берінчик зберіг третю позицію.

Рейтинг WBO у легкій вазі є таким:

Девін Хейні – чемпіон.

1. Шакур Стівенсон.

2. Василь Ломаченко.

3. Денис Берінчик.

4. Анхель Фіерро.

5. Ісаак Круз.

Раніше повідомлялось, що боксера Василя Ломаченка внесено до реєстру держзрадників.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті