Ллойд Остін: "Сполучені Штати й вільний світ не дозволять Україні впасти"

Сполучені Штати й вільний світ не дозволять Україні впасти перед російською агресією. Про це заявив 19 березня міністр оборони США Ллойд Остін під час щомісячного засідання Контактної групи з питань України на американській авіабазі Рамштайн у Німеччині, - повідомляє "Польське радіо".

"Україна не піддасться, як і Сполучені Штати, тому наше повідомлення чітке. Сполучені Штати не дозволять Україні впасти, ця коаліція не дозволить Україні впасти й вільний світ не дозволить Україні впасти", - запевнив Ллойд Остін.

Як повідомлялося, Україна отримає необхідну зброю від США та зможе не тільки утримати територію, а й чинити подальший тиск на росіян.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті