Літаки німецьких і шведських ВПС перехопили російський літак-розвідник над Балтійським морем і супроводили його до кордону РФ

Російський літак-розвідник був перехоплений над Балтійським морем увечері 9 серпня. Про це з посиланням на представника ВПС Німеччини та AFP пише Deutsche Welle 10 серпня. 

"Літаки німецьких і шведських військово-повітряних сил увечері 9 серпня перехопили російський Іл-20М, коли той перебував поблизу острова Рюген, що належить до ФРН", - ідеться в повідомленні.

Представник ВПС Німеччини уточнив, що російське судно не мало плану польоту і не зв'язувалося з цивільною авіадиспетчерською службою. Він також повідомив, що поява російських літаків у міжнародному повітряному просторі в останні місяці фіксується майже щотижня.

"Якщо судна не поводяться підозріло і швидко повертаються в російський повітряний простір, служба управління повітряним рухом НАТО на подібні інциденти не реагує", - сказав представник ВПС Німеччини.

Раніше повідомлялося, що біля Аляски винищувачі США і Канади перехопили російські та китайські бомбардувальники. У Пентагоні та Держдепі США дали коментар.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті