Літак Путіна під час перельотів усередині Росії почав супроводжувати винищувач

Літак російського диктатора Путіна під час його візиту до Якутська у вівторок, 18 червня, супроводжував щонайменше один винищувач Су-30СМ. Про це свідчать розміщені в Мережі кадри, зроблені місцевими жителями, - пише The Moscow Times.

Як пишуть журналісти, це перший підтверджений випадок від початку війни, коли борт № 1 під час перельоту РФ супроводжують військові літаки. 

Під час польотів за кордон винищувачі супроводжують Путіна регулярно. У грудні минулого року Міноборони РФ навіть опублікувало кадри з винищувачами Су-35, які супроводжували борт № 1 під час візиту глави держави в ОАЕ. Прес-секретар диктатора Дмитро Пєсков тоді заявив, що це робиться з міркувань безпеки.

І без того високі заходи з охорони Путіна були значно посилені після розв'язання ним війни в Україні. На початку червня два російських чиновника і джерело, близьке до Кремля, розповіли The Moscow Times, що за рекомендацією спецслужб під час публічних заходів на відкритому повітрі він почав носити бронежилет.

Нагадаємо, що сьогодні Путін вирушив до Якутії, після чого полетить до Північної Кореї.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті