Лідери Кремінської громади Луганщини у Варшаві домовилися з представниками Данії та Великобританії про інвестиції у системи водопостачання

Кремінська громада змогла досягти домовленостей із представниками Данії та Великобританії щодо інвестування в проєкти забезпечення системами водоочищення. Про це 1 грудня повідомив очільник Луганської ВЦА Артем Лисогор.

"Кремінська громада змогла досягти домовленостей із представниками Данії та Великобританії щодо інвестування в проєкти забезпечення системами водоочищення, насосними станціями, лініями розливу води та обладнання водоводів. У комплексі проєкти сягають вартості до 9 млн. доларів", - повідомив він. 

За словами Лисогора, Кремінна зможе забезпечити питною водою до 30 тисяч мешканців за допомогою міжнародних інвесторів. "Відновлення систем водопостачання і водовідведення – пріоритетне питання для тимчасово окупованих територій. Сьогодні ворогом знищені майже всі комунікації, - луганчани, які залишилися в окупації вже більше ніж півтора роки не мають питної води", - зазначив Лисогор. 

"Сьогодні кожна громада Луганщини має напрацювати фундамент зовнішньої підтримки напряму. Залучити підтримку міжнародних партнерів вдалося завдяки участі у виставці-конференції «ReBuild Ukraine 2023», яка проходила 14-15 листопада у Варшаві", - додав очільник області.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті