Лі Хуей такого не казав: Кулеба заявив, що спецпосланець Китаю не пропонував віддати РФ окуповані українські території

Європейські дипломати не підтвердили інформацію про те, що спеціальний представник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей пропонував віддати росії окуповані території України. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у Facebook 27 травня.

"Я негайно зв'язався зі своїми колегами у тих столицях, які він відвідував. Жоден з них не підтверджує, що озвучувалися чи велися перемовини про те, щоб визнати за Росією ті українські території, де вона зараз перебуває. – сказав Кулеба. – Тому закликаю вас зберігати холодний розум, здоровий глузд. Не треба вестися та емоційно реагувати на кожну публікацію. Ми контролюємо процес".

Кулеба запевнив, що ніхто нічого за спиною України робити не буде, тому що з усіма ключовими партнерами у нас довірливі відносини, й зауважив, що з Китаєм Україна продовжить вести діалог.

"Але він вестиметься відповідно до трьох базових принципів. Перше - повага до територіальної цілісності. Друге – жодні ініціативи, які передбачають будь-які територіальні поступки України. І третє – жодного замороженого конфлікту. Україна досягне перемоги", – зазначив міністр закордонних справ.

Раніше повідомлялось, що Лі Хуей під час турне Європою закликав залишити росії окуповані території України.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті