Легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла золото на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи у стрибках в довжину. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Спортсменка змогла стрибнути на 15,02 метра у потрійному стрибку, встановивши новий особистий рекорд.

"Я не хотіла, щоб повторилася ситуація чемпіонату світу. Відверто кажучи, цей п’ятнадцятиметровий стрибок мав бути ще там. Та невдала перша спроба в Юджині довго ще мене гризла. Сотні разів я прокручувала її у своїх думках. Тому сьогодні перед виходом в сектор я поставила собі задачу зробити першу спробу вдалу, далеку і обов’язково залікову, з чітким потраплянням на планку і максимальною реалізацією своєї готовності", - розповіла Бех-Романчук у коментарі прес-службі ФЛАУ.

Як повідомлялося раніше, чоловік Марини Бех-Романчук - Михайло Романчук - став чемпіоном Європи з плавання

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті