Легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла золото на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи у стрибках в довжину. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Спортсменка змогла стрибнути на 15,02 метра у потрійному стрибку, встановивши новий особистий рекорд.

"Я не хотіла, щоб повторилася ситуація чемпіонату світу. Відверто кажучи, цей п’ятнадцятиметровий стрибок мав бути ще там. Та невдала перша спроба в Юджині довго ще мене гризла. Сотні разів я прокручувала її у своїх думках. Тому сьогодні перед виходом в сектор я поставила собі задачу зробити першу спробу вдалу, далеку і обов’язково залікову, з чітким потраплянням на планку і максимальною реалізацією своєї готовності", - розповіла Бех-Романчук у коментарі прес-службі ФЛАУ.

Як повідомлялося раніше, чоловік Марини Бех-Романчук - Михайло Романчук - став чемпіоном Європи з плавання

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті