Легіон "Свобода Росії" та "РДК" звинуватили білгородського губернатора Гладкова у "відсутності мужності" та похвалили Пригожина

У "Російському добровольчому корпусі" (РДК) та легіоні "Свобода Росії" заявили, що губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков так і не з'явився, щоб забрати двох полонених. Про це повідомляється у Телеграм-каналі РДК.

"Як і передбачалося, пан Гладков не з'явився забрати простих російських солдатів - не вистачило мужності кавалеру ордена "мужності". Полонених, до речі, стало набагато більше, але їхня доля ні військове, ні цивільне керівництво не цікавить. Тільки Євген Пригожин виявив сміливість і сміливість . заявив про готовність взяти участь у переговорах", - заявили в "Російському добровольчому корпусі".

Також російські добровольці, які воюють проти режиму путіну, заявили, що передадуть російських полонених в український обмінний фонд.

Нагадаємо, власник російської приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" Євген Пригожин звинуватив російське Міноборони у тому, що воно не забирає своїх полонених у добровольців РДК

Як повідомлялося, добровольці з легіону "Свобода Росії" і Російського добровольчого корпусу звернулися до губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова забрати двох полонених із Нової Таволжанки, де вони перебувають.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті