Легіон "Свобода Росії": "Битва Пригожина з Шойгу - просто битва за годівницю і можливість грабувати"

Битва Пригожина з Шойгу - це просто битва за годівницю і можливість і далі знищувати і грабувати народи росії. Про це заявляє у своєму Телеграм-каналі легіон "Свобода Росії", бійці якого б'ються на боці України.

"Євген Пригожин, сам виходець із путінської номенклатури, вирішив, що настав його час зіграти свою власну гру, благо його "оркестр" завжди напоготові. Ми знаємо, що у нього багато прихильників серед населення Росії і в лавах силових структур. Ми знаємо, що у Пригожина великі політичні амбіції і йому набридли зажирілі генерали в кабінетах, які не вміють воювати по-справжньому. Ми знаємо, що якщо він почне збройний заколот, то з великою ймовірністю матиме успіх", - заявляють у легіоні.

"Але також ми пам'ятаємо, як він і його поплічники відрізали голови людям, вбивали своїх людей молотом, цинічно знімаючи це на відео, і знущалися над беззбройними. Не варто приписувати йому військову честь і доблесть, яких немає", - підкреслюється в повідомленні.

"Пригожин закликає до боротьби з генералами-зрадниками і до війни до переможного кінця. Але ця війна не в інтересах народів Росії. Мета: Битва Пригожина з Шойгу, Герасимовим і їхніми генералами - це просто битва за годівницю і можливість і далі знищувати і грабувати народи. Сучасна Росія - збіговисько шакалів, які рвуть на частини один одного і заодно всю країну. Ми, вільні громадяни Росії, не залишимо свій народ наодинці з невизначеністю і страхом. Ми покладемо край війні і звільнимо нашу Батьківщину від прогнилої системи, чиєю б вона не була: путінською або пригожинською. Наші соратники, готуйтеся! Росія буде вільною!", - заявили в легіоні.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті