Лавров про переговори щодо України: попереду ще велика дистанція

«Переговори тривають, другий раунд відбувся в Абу-Дабі, — попереду ще велика дистанція», — цитують 10 січня росЗМІ слова глави МЗС РФ Сергія Лаврова в інтерв’ю телеканалу НТВ.

Він також закликав «не впадати в захоплене сприйняття того, що відбувається», говорячи про зусилля президента США Дональда Трампа.

«Нам не можна впадати в захоплене сприйняття того, що відбувається: мовляв, президент США Дональд Трамп “поставив на місце” європейців, Володимира Зеленського і вимагає від них виконати… Усе це добре, якщо ми хочемо досягти миру в Україні, але поки що ми ще не там», — сказав Лавров.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Андрій Сибіга в інтерв’ю Reuters заявив, що «лише Трамп може зупинити війну».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
09.02.2026
16:00

Бути українцем в РФ… Продовження історії ув'язненого за "держзраду й заклики до тероризму" Геннадія Артеменка

Етнічного українця, громадянина РФ Геннадія Артеменка в Росії відправили до колонії на 18 років – по суті, за листівки з закликом до миру й спілкування українською мовою.
Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Всі статті