Латвія також вирішила не обмежувати Україну в застосуванні зброї по РФ, але відправку військових не обговорює

Латвія не накладає жодних обмежень на використання своєї зброї для ударів по території росії, але не обговорює відправку військових в Україну. Про це очільниця латвійського МЗС Байба Браже заявила "Радіо Свобода".

"Я не спекулюю. Наразі це не обговорюється", – сказала Браже, відповідаючи на запитання, за яких обставин її країна могла б розглянути можливість відправки військ в Україну.

При цьому дипломатка зазначила, що її країна дозволяє Україні застосовувати надану їй зброю на власний розсуд.

"Латвія ніколи не запроваджувала жодних обмежень на використання своєї зброї, оскільки право на самооборону за статутом ООН для України включає також законні військові об’єкти на території Росії. І ми це чітко бачимо в ситуації на Харківщині, коли російські війська настільки групувалися на російській території поблизу українського кордону. Вже буквально пізно запобігти цій атаці. Тому, що стосується нас, ми підтримуємо право України використовувати зброю проти законних військових цілей на території Росії", – заявила Браже.

Як повідомлялося, Данія дозволить Україні застосовувати F-16 для ударів по цілях у РФ.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті