Латвія конфіскувала у нетверезих водіїв 66 авто й передала їх Україні

Латвія передала Україні 66 автомобілів, які були конфісковані у нетверезих водіїв. Про це повідомило Державне страхове агентство Латвії, пише Delfi 4 червня.

"Латвія безоплатно передала Україні 66 автомобілів, конфіскованих у п'яних водіїв, – йдеться в повідомленні. – Згідно із Законом про підтримку цивільного населення України, транспортні засоби, що належать Латвійській державі, можуть безоплатно передаватися у власність Уряду України з метою запобігання наслідкам надзвичайної ситуації, пов'язаної з бойовими діями в Україні, та підтримати українське суспільство".

Підкреслюється, що це один зі способів, якими Латвія допомагає Україні в боротьбі з російською агресією.

Раніше повідомлялось, що Канада і Латвія спільно навчатимуть українських офіцерів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті