Київська спека стала причиною транспортних обмежень у столиці

На території Києва та на в'їзді в місто запроваджено обмеження на пересування вантажного транспорту. Про це повідомила у Телеграм пресслужба Патрульної поліції Києва 20 серпня.

"Тимчасове обмеження дорожнього руху поширюється на великоваговий транспорт загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн і стосується як в'їзду до Києва, так і пересування містом", - зазначено в повідомленні.

У поліції наголосили, що час дії обмеження може змінюватися відповідно до температурного режиму і закликали стежити за оперативною інформацією на їхньому Telegram-каналі.

"Нагадуємо, що головна мета цих заходів - збереження дорожнього покриття, яке руйнується внаслідок інтенсивного руху великовагового транспорту в спекотну погоду", - зазначили у службі.

Як повідомлялося, влада Києва ухвалила рішення щодо проведення масових заходів у столиці на День Незалежності

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті