Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Таким чином, столиця отримала повну партію – 500 одиниць обладнання для забезпечення тепла та водопостачання у житлових будинках", - повідомив у Телеграм 12 лютого віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Він зазначив, що із цієї партії – 438 генераторів потужністю 23 кВт і 62 генератори потужністю 27 кВт.
"Загальна потужність обладнання становить 12 МВт. Це суттєвий ресурс для підтримки роботи індивідуальних теплових пунктів, насосів водопостачання та водовідведення в умовах тривалих відключень електроенергії. Генератори будуть передані насамперед у будинки, де ризики для тепло- та водопостачання залишаються найвищими – щоб люди мали доступ до базових послуг навіть під час атак і можливих відключень", - наголосив віце-прем’єр.
"Дякую Європейському Союзу за своєчасну і практичну підтримку, а також Європейській комісарці з питань рівності, готовності та управління кризовими ситуаціями Аджі Лябіб за особисту участь і підтримку України. Поставки з резерву rescEU повністю фінансуються ЄС і є частиною довгострокової співпраці з посилення енергетичної автономності українських міст", - зазначив Кулеба.
Як повідомлялося, Шмигаль заявив, що в Україну їдуть 500 генераторів з ЄС.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту