Кияни зможуть швидше повернути авто зі штрафмайданчика через "Дію" - Федоров

Кияни зможуть швидше повернути евакуйоване авто: тепер у додатку "Київ Цифровий" можна шерити документи через "Дію". Про це у Телеграм повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Чергова класна інтеграція. Раніше повернути авто займало немало часу та енергії. Зараз - шерите документи через "Дію", миттєво отримуєте QR-код та забираєте машину зі штрафмайданчика. На відео - детальна інструкція. Користуйтеся "Дією" і "Київ Цифровий". Ну, і не порушуйте ПДР", - повідомив міністр.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті