Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Найбільші китайські банки перестали видавати готівку з карт UnionPay російського Газпромбанку після запровадження американських санкцій. Про це повідомляють російські ЗМІ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Як повідомляється, готівку тепер не можна зняти в Bank of China, China Construction Bank, Industrial and Commercial Bank of China і Agricultural Bank of China.
Нагадаємо, 21 листопада 2024 року США запровадили санкції проти фінансового сектору РФ, згідно з якими до чорного списку (SDN, Specially Designated Nationals List) потрапив Газпромбанк. Це передбачає блокування активів на території Сполучених Штатів, а також заборону американським особам на будь-яку взаємодію з організацією.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту