Китай заборонив експорт стратегічних процесорів до росії

Китай заборонив експорт стратегічних процесорів Loongson до росії. Про це 13 грудня повідомляє російське видання "Комерсантъ".

"Кращі чіпсети в Китаї використовуються у військово-промисловому комплексі, це основна причина, чому вони недоступні для зовнішніх ринків", - розповіло джерело.

Саме з цим пов'язане рішення китайського уряду визнати технологію Loongson стратегічно важливою. При цьому російські виробники вже протестували китайські процесори, вважаючи, що у разі блокування каналів паралельного імпорту вони могли б замінити процесори від Intel.

Заборона постачання китайських постачань також підтверджує джерело на російському ринку електроніки.

Нагадаємо, раніше США ввели обмеження на продаж високотехнологічних чіпів до Китаю та РФ.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті