Китай закликав Україну та росію розпочати мирні переговори

Заступник постійного представника Китаю при ООН Ген Шуан на засіданні Ради безпеки ООН, скликаного на вимогу росії напередодні Саміту миру у Швейцарії, закликав Україну і РФ якнайшвидше почати мирні переговори. Про це повідомляє "Еспресо" з посиланням на China Times.

"Зброя може покласти край війні, але вона не принесе тривалого миру. Китай закликає сторони конфлікту продемонструвати політичну волю, піти назустріч один одному і якнайшвидше розпочати мирні переговори, щоб досягти припинення вогню і покласти край бойовим діям", – заявив Ген Шуан.

Представник Китаю також закликав міжнародну спільноту "віддати пріоритет миру, активізувати зусилля зі сприяння переговорам, об'єднати зусилля для подолання негативних наслідків кризи (так Китай називає вторгнення РФ в Україну - ред.) яку і спільно працювати над створенням умов для політичного врегулювання кризи".

Ген Шуан заявив, що позиція Китаю щодо України є "послідовною і чіткою". 

"Китай і надалі відстоюватиме неупереджену позицію, підтримуватиме тісний зв'язок з усіма сторонами, наполегливо просуватиме переговори, докладатиме невпинних зусиль та відіграватиме конструктивну роль у сприянні якнайшвидшому політичному врегулюванню української кризи", - додав китайський представник..

Він також заявив, що США "поширюють брехню" про те, що китайська сторона підтримала війну, розв'язану росією, і що насправді, навіть після початку війни торгівля між США і росією ніколи не припинялися.

За словами Ген Шуана, Китай завжди закликав до миру та сприяння переговорам для просування політичного рішення. Політик закликав американську сторону припинити нападки й "очорнення Китаю на підставі українського питання", а також припинити введення односторонніх санкцій проти китайських підприємств.

Як повідомлялося, Китай, який не буде присутній на Саміті миру у Швейцарії, напередодні швейцарської зустрічі лобіює свій "мирний план" серед світових урядів

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті