Китай відреагував на ядерні погрози путіна

Речниця Міністерства закордонних справ Китаю Мао Нін, коментуючи нові ядерні погрози російського диктатора путіна, закликала всі сторони зберігати стриманість, оскільки «ядерну війну неможливо виграти або вести». Про це Мао Нін заявила під час пресконференції у п’ятницю, 1 березня, - пише NV.

«У січні 2022 року лідери п’яти ядерних держав виступили зі спільною заявою, в якій зазначили, що ядерну війну неможливо виграти або вести. Китай послідовно виступає за те, щоб усі держави, які володіють ядерною зброєю, підтримували концепцію спільної безпеки і зберігали глобальний стратегічний баланс і стабільність. За нинішніх обставин усі сторони повинні працювати разом, щоб сприяти деескалації та зменшенню стратегічних ризиків», — зазначила речниця Міністерства закордонних справ Китаю.

Мао Нін також закликала всі сторони зберігати «спокій і стриманість і розбудовувати збалансовану, ефективну і стійку архітектуру європейської безпеки шляхом діалогу і консультацій».

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті