Китай в ООН зажадав зупинити військову допомогу Україні і згадав про Мінські угоди

Постпред Китаю при ООН Чжан Цзюнь заявив, що США повинні припинити постачати зброю в Україну і докласти зусиль для встановлення миру, - пише Newsweek, який цитує The Moscow Times.

"Певні країни повинні негайно припинити підливати олію у вогонь і перестати підривати дипломатичні зусилля міжнародної спільноти", - цитує постпреда Newsweek.

За його словами, безпека однієї країни не може здійснюватися за рахунок безпеки інших держав. Крім того, Чжан Цзюнь закликав НАТО "припинити погрози".

"НАТО має дотримуватися діалогу і консультацій під час розв'язання суперечок і спільного напряму політичного врегулювання замість того, щоб займатися тиском, наклепом і односторонніми санкціями, а тим паче застосовувати силу", - наголосив представник Китаю.

Він наголосив, що Росія та Україна мають виконати Мінські угоди, досягнуті країнами у 2014 році.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті