Китай і РФ заявили, що вони виступають за "припинення будь-яких кроків, що сприяють затягуванню бойових дій" в Україні

Росія і Китай виступають проти затягування війни в Україні. Про це йдеться у спільній заяві за підсумками російсько-китайського саміту 16 травня, - повідомляє ВВС.

"Сторони наголошують на необхідності припинення будь-яких кроків, що сприяють затягуванню бойових дій і подальшій ескалації конфлікту, закликають запобігти його переходу в неконтрольовану фазу, наголошують на важливості діалогу як оптимальної форми розв'язання української кризи", - наголошується в заяві, опублікованій на сайті Кремля.

Росія також заявила, що вітає участь Китаю в "дипломатичному врегулюванні кризи".

У повідомленні нагадується, що в самій Україні та в США заявили, що Китай, виставляючи себе як миротворця, транслює "помилковий наратив" Росії і не засуджує її агресію.

Як повідомлялося, у Кремлі заявили, що в Китаї на путіна чекає "дуже напружена дискусія" щодо України.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті