Кириленко повідомив про ще одного загиблого у Торецьку

Кількість людей, загиблих у Торецьку на Донеччині внаслідок авіа удару 29 травня, виросла до двох. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму Телеграм-каналі.

"2 людини загинули і 8 поранено внаслідок удару по Торецьку. – сказано в повідомленні. – Об 11:30 росіяни двічі ударили по місту авіацією – фугасними авіаційними бомбами  (ФАБ250). Пошкоджено АЗС та багатоповерхову будівлю".

Зазначається, що на місці працюють рятувальники та поліція, поранені отримують необхідну медичну допомогу.

"Прошу всіх, особливо жителів прифронтових громад: не ставте своє життя під ризик! – закликав Кириленко мешканців Донеччини. – Евакуюйтеся своєчасно!"

Раніше повідомлялось, що окупанти скинули авіабомби на АЗС у Торецьку на Донеччині – загинув співробітник, є поранені.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті