Курс долара на готівковому ринку подешевшав на 50 копійок після рішення Нацбанку про безготівкову валюту

Після дозволу Національного Банку України купувати безготівкову валюту, курс долара на готівковому ринку подешевшав на 50 копійок. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

На початку тижня долар мав котирування в середньому близько 38,4 грн/$1, але у вівторок гривня зміцнилася до рівня близько 37,9 грн/$1.

Аналітики пов'язують цей процес із недавнім рішенням Нацбанку щодо нових правил продажу валюти.

Як повідомлялося раніше, НБУ дозволив продавати населенню більше валюти

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті