Курахове знову зазнало обстрілу. Пошкоджені 8 багатоповерхівок та трансформаторна підстанція

Місто Курахове на Донеччині увечері 14 березня знову зазнало обстрілу зі сторони російських окупантів і частково залишається без електрики. Про це у Телеграм повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

"Росіяни обстріляли Курахове з артилерії пізно ввечері — за попередньою інформацією, минулося без жертв. Але пошкоджені 8 багатоповерхівок та трансформаторна підстанція — понад 1000 абонентів опинилися без світла", - повідомив він.

Кириленко запевнив, що електропостачання у місті буде відновлене, щойно дозволить безпекова ситуація.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті