"Культурний хаб Донеччина" у столиці для переселенців проведе майстр-класи на новій локації

Для дітей і переселенців з Донеччини 13 і 14 січня у Києві проведуть у культурному хабі майстр-класі і арт-заняття. Про це повідомляє Донецька ОВА.

Наголошується, що простір «Культурний хаб Донеччина» запрацює  на новій локації за адресою: пр. Оболонський, 24Б, м. Київ (DREAM berry, Атріум Мексика, 2 поверх).

А вже цими вихідними -13 та 14 січня 2024 року організаторами хабу, якими є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури» підготовлено програму для дітей і дорослих з числа внутрішньо переміщених осіб нашої області. Буде проведено родинні творчі майстер-класи, арт- терапевтичний сеанс для дітей; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим та дудл-арт з Денисом Дрейманом.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті