Кулеба заявив, що Спецтрибунал для РФ підтримують уже 30 країн

Створення спеціального трибуналу для росії за злочин агресії підтримують вже 30 країн. Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону 6 березня.

"Я радий повідомити, що країн, які підтримують спецтрибунал для Росії, вже 30. Приєдналася сьогодні Греція до цієї групи. На вихідних було 29 країн. Я тоді сказав, що я не сумніваюся, що до наступної зустрічі цієї групи буде ще більше учасників, і ми вже бачимо, що це почалося", - заявив міністр.

За його словами, приєднання до такої групи означає згоду з тим, що необхідно створити окремий спецтрибунал для переслідування росії за злочин агресії. Її завданням є напрацювання юридичних шляхів створення трибуналу та вирішення юридичних питань.

Нагадаємо, 6 березня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав прокурора Міжнародного карного суду Каріма Хана розпочати розслідування за фактом розстрілу росіянами українського військовополоненого

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті