Кулеба під час візиту до США обговорив визнання РФ "країною-терористом" та посилення ППО України

Глава МЗС України Дмитро Кулеба під час візиту до США обговорив визнання росії державою-спонсором тероризму. Про це 19 вересня міністр повідомив у Twitter.

У перший день Кулеба зустрівся з главою МЗС Кіпру Іоаннісом Касулідісом, а також двома представниками американського Конгресу.

"Я розпочав свій візит із зустрічі з представником демократів Грегорі Міксом. Вдячний Конгресу США за непорушну підтримку України. Ми зосередилися на подальшій військовій підтримці України, визнанні росії державою-спонсором тероризму та притягненні її до відповідальності. А також обговорили забезпечення глобальної продовольчої безпеки", - написав Кулеба.

Також голова української дипломатії зустрівся із республіканцем Джимом Рішем. З ним Кулеба говорив про "шляхи посилення протиповітряної оборони України для кращого захисту українських міст та містечок від руйнівних ракетних атак росії". З ним український міністр також обговорював визнання РФ спонсором тероризму.

У свою чергу під час зустрічі з кіпрським колегою Дмитро Кулеба подякував його країні за підтримку у війні з росією. А також "обговорив двосторонню співпрацю та подальші кроки ЄС, спрямовані на припинення російської агресії".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що США обговорюють санкції проти РФ, аналогічні до визнання спонсором тероризму.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ Країна
21.03.2026
09:09

Клуб анонімних луганчан: як земляків об'єднали спільні спогади, болі й сльози

Анастасія згадала, як у 2014 році вагітною від час нетривалої окупації міста та бойових дій лежала в пологовому будинку на збереженні. І як під час перестрілок живіт ставав ніби кам'яним. І як акушерки казали майбутнім мамам: ваші діти будуть...
Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Всі статті