Кулеба у Софії: ЗСУ захищають Молдову, Румунію, Польщу...

Міністр закордонних справ Дмитро Кулебо закликав міжнародних партнерів передати Україні необхідне озброєння й заявив, що тільки поразка РФ принесе мир та розвиток Чорноморському регіону. Про це Кулеба сказав у другий - основний - день Другої Чорноморської безпекової конференції Міжнародної Кримської платформи у Софії, яка відбувається просто зараз, 15 квітня. 

"Тільки поразка росії може гарантувати Україні незалежність та територіальну цілісність, а також принесе стабільність, мир та розвиток Чорноморському регіону. І, розглядаючи цей момент детальніше, ми наполягаємо на передачі Україні систем "Петріот" та новітнього озброєння", - сказав Кулеба.

Він підкреслив, що, використовуючи можливість, ще раз "наполегливо просить всіх партнерів прийняти надзвичайні і рішучі кроки".

За словами Кулеби, зараз українські повітряні сили захищають не лише українське небо. Вони також захищають Молдову, Румунію та Польщу від ракет. 

"Тому це чудова нагода підтримати українські повітряні сили так швидко, як це можливо, а разом з тим - регіональну та глобальну стабільність", сказав міністр закордонних справ. 

Раніше з посиланням на Кулебу повідомлялось, що зараз Україна веде перемовини про дві батареї Patriot та одну Samp-T.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті