Кулеба сьогодні у Вільнюсі буде говорити із союзниками про "швидке нарощування військової допомоги"

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає з робочим візитом Литовську Республіку 8 березня. Про це повідомили на сайті МЗС.

"У п’ятницю, 8 березня, міністр закордонних справ України відвідає з робочим візитом Литовську Республіку. У Вільнюсі глава МЗС України візьме участь у п’ятисторонніх переговорах разом із міністрами закордонних справ Естонії, Латвії, Литви та Франції, ключовими темами яких стане швидке нарощування військової допомоги союзників для України та виробничих потужностей оборонних індустрій", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що глави МЗС приділять особливу увагу практичним крокам у розвиток нещодавнього саміту в Парижі за головування Президента Франції Еммануеля Макрона, втіленню домовленостей Президента України Володимира Зеленського з лідерами Франції та держав Балтії, ефективним відповідям на виклики для безпеки Європи.

"За підсумками переговорів міністри проведуть спільну пресконференцію, яка буде транслюватися орієнтовно о 18:40 за київським часом на сторінці МЗС України у Facebook", - йдеться також у повідомленні.

Раніше Кулеба закликав заборонити експорт боєприпасів з європейських країн.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті