Кулеба розповів, чи погоджується він з ярликом "проросійські" щодо Сіярто й Орбана

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що не вважає очільника МЗС Петера Сіярто та угорського прем'єра Віктора Орбана проросійськими політиками. Про це Кулеба сказав в інтерв’ю угорському порталу Telex, опублікованому 30 січня.

"Якби це підтвердилося, це було б великою проблемою для ЄС і для Угорщини. Але я думаю, що вони проугорські", - заявив Кулеба. 

Це він сказав у відповідь на таке питання журнгаліста: "На Заході та в Україні заяви Віктора Орбана чи Петера Сійярто називають проросійськими. Чи погоджуєтеся ви з цим ярликом?"

Кулеба підкреслив, що якби вони були проросійськими, "...Петер не сказав би на нещодавній зустрічі, що поважає територіальну цілісність і суверенітет України".

Раніше повідомлялось, що Орбан підтвердив, що готовий пом'якшити позицію щодо пакету європейської допомоги Україні. Але з умовою.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті