Кулеба розказав, що саме стане для України "вирішальною битвою"

Контрнаступ ЗСУ не слід вважати вирішальною битвою, фінальною битвою стане та, яка приведе до повного звільнення українських територій. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільному брифінгу з главами МЗС країн Північної Європи 28 квітня, пише "Interfax-Україна".

"Контрнаступ не слід вважати вирішальною битвою. Вирішальна битва та, яка приведе до повного звільнення українських територій, – сказав Кулеба. – Цей висновок можна буде зробити наприкінці, а не на початку битви".

Він підкреслив, що ті, хто розглядає контрнаступ як вирішальну битву, "спотворюють картину українських зусиль".

"Якщо знадобиться один контрнаступ – буде один, якщо потрібно два або більше – буде так, – зазначив голова МЗС. – Це не той конфлікт, який можна буде заморозити".

Раніше Кулеба заявив, що Україна очікує "графік вступу в НАТО" від саміту у Вільнюсі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті