Кулеба планує провести дипломатичне турне Південною Америкою, щоб "відродити відносини"

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба планує дипломатичний тур до країн Латинської Америки. Про це в інтерв'ю BandNews TV заявив глава МЗС України.

"Ми відкриті для проведення саміту в одній із країн Латинської Америки. Я планую свій дипломатичний тур до країн Латинської Америки", - розповів Кулеба.

Однак точної дати цього туру міністр поки що не назвав. Водночас самі ці візити, за словами глави МЗС, мають "дати поштовх" і "відродити наші відносини".

"У нас було кілька хороших проєктів між Україною та латиноамериканськими країнами. Нас багато що об'єднує, потрібен поштовх, і Україна готова взяти лідерство в цьому питанні", - зазначив Кулеба.

Нагадаємо, що минулого місяця Кулеба відвідав із візитами країни Близького Сходу - зокрема, побував в Іраку та Кувейті.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті