Кулеба звернувся до Бореля: необхідні санкції проти ракетного виробництва у росії

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що дев'ятий пакет санкцій проти росії, запропонований Європейською комісією, містить низку важливих положень, але має також включати й обмеження на російську ракетну програму, пише "Європейська правда".

"Наступний пакет санкцій ЄС, запропонований Єврокомісією, містить деякі важливі елементи, на яких Україна давно наголошувала, зокрема санкції проти більшої кількості російських банків та відключення з ефіру більшої кількості російських пропагандистських каналів", - написав Кулеба у Twitter.

"Сьогодні я також надіслав листа Жозепу Боррелю з пропозицією ввести жорсткі санкції проти російського ракетного виробництва і всього, що використовується для запуску смертоносних ракет по Україні. Росія повинна бути повністю позбавлена будь-якої можливості завдати удару по критично важливій цивільній інфраструктурі України", - додав він.

Як повідомлялося, Єврокомісія підготувала дев'ятий пакет санкцій проти росії за розв’язану нею війну, який пропонує затвердити країнам-членам.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті