Кулеба: Мета України – позбавити найвище керівництво РФ імунітету перед трибуналом

Головна мета України щодо спецтрибуналу з росії – позбавити найвище керівництво РФ імунітету від переслідування у міжнародному праві. Про це 6 березня в ефірі національного телемарафону заявив Дмитро Кулеба.

"Спільна слідча група має просунутися у питанні форми трибуналу та у питанні імунітетів Путіна як глави держави, прем'єр-міністра та міністра закордонних справ", – заявив глава МЗС.

За словами Кулеби, "у міжнародному праві в будь-якій країні є така трійка, яка має повний імунітет від переслідування". Україна ж цю "трійку" має такого імунітету позбавити.

"А наша мета – безумовно вирішити це питання імунітетів. Юридично це можливо, але це така "філігранна нейрохірургічна операція", - наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ОП збираються за допомогою Спецтрибуналу скоротити географію пересування путіна.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті