Кримський зрадник заявив, що вимагатиме від України "компенсацію" за нелегальний Кримський міст

Влада окупованого Криму вимагатиме від України "відшкодування збитків" за пошкодження Кримського мосту. Про це заявив російський намісник, зрадник Батьківщини Володимир Константинов, – пишуть російські ЗМІ.

"Криму внаслідок утруднення руху мостом було завдано чималої шкоди, яка цілком може бути порахована і включена до суми нашого позову Україні", – розповів колабораціоніст.

Як повідомлялося раніше, НП на незаконно побудованому російськими окупантами Кримському мосту сталося 8 жовтня 2022 року. Вибухом було обвалено близько 250 метрів шосейного полотна, згоріло сім цистерн вантажного поїзда.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті