Крим треба повернути: росіяни звикають до цієї думки – Подоляк

Росіяни звикають до думки, що Крим треба повернути. Про це заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк інтерв'ю "24 Каналу", опублікованому 24 березня.

"Росіяни звикають до думки, що Крим треба повернути, – сказав в Подоляк. – І він став своєрідною відправною точкою думки, що не треба брати чуже, бо зараз за те неприємно і боляче".

За словами Подоляка, у кримінології таке явище називається класичною криміналізованою поведінкою.

"Ти вкрав і підсвідомо очікуєш те, що тебе впіймають і будуть карати, жорстоко чи ні. Це абсолютно така поведінка сьогодні в росії, – підкреслив Подоляк. – Вони чітко розуміють, що вкрали півострів. Не буду про юридичні процедури, там їх не було. Це була банальна крадіжка нашого майна. І вони весь час про це пам'ятали, розуміли, і тому еліти Криму вони зробили з бандитів з 90-х. Чому? Бо це і є вкрадене майно – не більше, але й не менше".

Раніше повідомлялось, що Зеленський заявив: У Криму вже почалася міграція найбільш далекоглядних щурів держави-терориста.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті