Крим треба повернути: росіяни звикають до цієї думки – Подоляк

Росіяни звикають до думки, що Крим треба повернути. Про це заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк інтерв'ю "24 Каналу", опублікованому 24 березня.

"Росіяни звикають до думки, що Крим треба повернути, – сказав в Подоляк. – І він став своєрідною відправною точкою думки, що не треба брати чуже, бо зараз за те неприємно і боляче".

За словами Подоляка, у кримінології таке явище називається класичною криміналізованою поведінкою.

"Ти вкрав і підсвідомо очікуєш те, що тебе впіймають і будуть карати, жорстоко чи ні. Це абсолютно така поведінка сьогодні в росії, – підкреслив Подоляк. – Вони чітко розуміють, що вкрали півострів. Не буду про юридичні процедури, там їх не було. Це була банальна крадіжка нашого майна. І вони весь час про це пам'ятали, розуміли, і тому еліти Криму вони зробили з бандитів з 90-х. Чому? Бо це і є вкрадене майно – не більше, але й не менше".

Раніше повідомлялось, що Зеленський заявив: У Криму вже почалася міграція найбільш далекоглядних щурів держави-терориста.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті