Крістофер Каволі: Росія на роки залишиться довгостроковою загрозою для НАТО

Росія на роки залишиться довгостроковою загрозою для НАТО. Так вважає верховний командувач сил НАТО та командувач Сил США в Європі генерал Крістофер Каволі, - повідомляє "Голос Америки".

"Вважаю, що Росія становитиме довгострокову загрозу для Альянсу і створюватиме для нас проблеми на наступні роки", - сказав Каволі у своєму виступі на події в американському аналітичному центрі "Атлантична рада" 17 травня.

Ця військова загроза і її політичні, економічні та соціальні наслідки "будуть рушієм існування НАТО та питань для глобальної безпеки на багато наступних років", додає генерал.

Москва втілюватиме свої плани з розширення війська, каже генерал і вказує, що РФ вже розбудовує військово-промисловий комплекс та залучає людський ресурс з цією метою. Російське військо буде великим і розташовуватись поблизу західних кордонів та на території пов'язаних країн, можливо, на кордоні з НАТО, передбачає генерал.


Генерал також не очікує зміни стилю влади в РФ. За його думкою, в наступні роки росією керуватимуть ті сам люди або люди з подібними поглядами.

Як повідомлялося, у НАТО вважають, що РФ не має достатньо сил для прориву на Харківщині.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті