Кремль виділить 27 млрд на впровадження у всіх російських школах уроків зі збирання безпілотних літальних апаратів

У Росії школярі на уроках праці займатимуться збиранням безпілотних літальних апаратів. Про це йдеться в повідомленні Центру національного опору при Силах спеціальних операцій ЗСУ.

Зазначається, що на ці цілі Кремль збирається виділити майже 27 млрд рублів. На ці гроші буде закуплено обладнання для збирання та експлуатації FPV-дронів. Збірка дронів, за даними ЦНС, увійде до шкільної програми з трудового навчання. Школярів також навчатимуть пілотувати БПЛА. 

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті