Кремль скоротив виплати учасникам «СВО» за поранення

Влада Росії знизила виплати за поранення військовим, прив'язавши їх до тяжкості травм. Про це 13 листопада повідомляє паблік ASTRA.

Раніше російські військові отримували 3 млн рублів за будь-яке поранення, незалежно від тяжкості. Таким чином, російська влада за один день скоротила виплати за поранення до 30 разів.

Тепер сума виплати залежатиме від тяжкості поранення.

«Так, за легкі поранення російські військові отримають до 1 млн рублів. За інші травми - 100 тисяч рублів. Відповідну постанову схвалив уряд після указу Путіна.  За каліцтва, які відносяться «до важких або легких, за наявності яких ухвалюється рішення про настання страхового випадку», передбачено виплату в розмірі 3 млн рублів», - йдеться в повідомленні.

Тг-канал Faridaily зазначає, що між дорученням Путіна змінити правила виплати компенсацій за поранення і публікацією указу уряду з новим порядком компенсацій минуло всього дві з половиною години. «Швидкість, з якою було виконано наказ Путіна, неймовірна; зазвичай доручення виконуються тижнями і місяцями (а іноді й роками). <...> Стрімкість дозволила владі уникнути дискусії з військовими щодо того, за які поранення і якого розміру мають бути виплати», - пише паблік.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Луганськ
06.04.2026
12:20

Щоденник матері 18-річного добровольця: собаки/кішки й автівки як обов'язкова атрибутика

Борода, собаки/кішки й авто – обов'язкові атрибути українського військового, а як же. А, ще татуювання… Татуювань поки ніби не планує. Або теж – мовчить.
Всі статті