Кремль пригрозив "нестабільністю" країнам Кавказу, які відвідав генсек НАТО

У Кремлі стежать за контактами НАТО з Вірменією, Азербайджаном і Грузією і вважають, що спроби Північноатлантичного альянсу закріпитися на Кавказі принесуть "нестабільність" у регіон. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Зазначається, що так кремлівський чиновник прокоментував турне генсека НАТО Єнса Столтенберга, який відвідав 17 березня Азербайджан, 18 березня - Грузію, а сьогодні, 19 березня, прибув до Вірменії.

"Звичайно ж, ми уважно спостерігаємо, але маємо намір головним чином орієнтуватися на наші двосторонні відносини та інструменти співпраці, які є у нашої країни з країнами регіону", - сказав Пєсков.

Водночас він запевнив, що контакти з НАТО - "суверенне право держав Південного Кавказу".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті