Кремль обіцяє жителям окупованих територій України можливість "відмови" від українського громадянства через Інтернет

Жителі окупованих територій України зможуть подавати документи на (незаконну!) відмову від українського громадянства вже влітку поточного року. Про це йдеться в повідомленні прес-центру МВС РФ.

"Після набрання чинності 17 червня 2023 року федерального закону із заявою про небажання перебувати у громадянстві України громадяни зможуть звернутися до будь-якого територіального органу МВС Росії або подати її за допомогою Єдиного порталу державних і муніципальних послуг", - зазначається в ньому.

Порядок подачі заяви про нібито небажання перебувати в громадянстві України, перелік документів, що подаються разом із нею, форма цієї заяви будуть визначені до цього часу, - пообіцяли в МВС країни-агресора.

Раніше повідомлялося, що в РФ ухвалено юридично нікчемний закон про припинення громадянства України за бажанням осіб, які "отримали" громадянство РФ.  Для цього достатньо просто подати заяву. Українська сторона пояснює, що ця форма відмови не має юридичної сили і всі "відмовники" залишаються громадянами України. Без відмови від українського громадянства "новые русские" не зможуть працювати в державних органах РФ або обіймати виборні посади.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті