Кремінська громада Луганщини визнана найкращою в Україні у справі залучення громадськості до відновлення й розвитку громад

Кремінська громада Луганщини визнана найкращою в Україні у залученні громадськості до відновлення та розвитку територіальних громад за підсумками Другого загальнонаціонального конкурсу з відкритого урядування. Про це повідомила Кремінська міська військова адміністрація на своїй сторінці у facebook 29 травня.

"Кремінська громада отримала відзнаку переможця Другого загальнонаціонального конкурсу з відкритого урядування. Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко привітав 11 громад з перемогою у Другому Загальнонаціональному конкурсі з відкритого врядування та вручив їх очільникам відзнаки", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що нагороду для Кремінщини в столиці отримала заступниця начальника Кремінської міської військової адміністрації Наталя Макогон. 

"За результатами конкурсу, досвід нашої громади в організації діяльності Робочої групи з питань громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення Кремінської територіальної громади увійшов до цьогорічної збірки кращих історій незламності та співдії в громадах під час війни. Навіть у цей непростий час ми продовжуємо об’єднувати зусилля для відновлення Кремінщини та поліпшення життя її мешканців. Дякуємо всім кремінянам за згуртованість і небайдужість, а Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, Асоціації міст України та Уряду - за визнання, цінний досвід та нові можливості!" - цитуються в повідомленні слова Макогон.

Уточнюється, що у Києві заступниця начальника Кремінської МВА взяла участь у платформі діалогу місцевого та центрального рівнів влади "Відкрите врядування як ключовий компонент для стійких органів місцевого самоврядування", організаторами якого є Асоціація міст України та Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи у співпраці з Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

На заході представники громад ознайомилися з ключовими досягненнями України згідно з Планом дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2023-2025 роках, окреслили шляхи подальшого зміцнення співпраці між місцевим і центральним рівнями влади щодо впровадження принципів відкритого врядування.

Раніше повідомлялось, що Зеленський призначив дворічну держстипендію письменниці з Кремінної Ганні Гайворонській.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті