Кожна атака окупантів під Авдіївкою йде по тілах "товаришів": бригада ЗСУ показала ділянку, всіяну трупами російських загарбників

"Територія буквально всіяна трупами російських окупантів! І це Авдіївський напрямок. Кожна нова хвиля загарбників йде штурмувати позиції ЗСУ по тілах «товаришів», які вже загинули раніше. Масштабні втрати підтверджують і самі окупанти, публікуючи в соцмережах відео зі своїх телефонів", - відео з таким коментарем розмістила 47 ОМБР. 

«Мужикі, ето ад. За еті дні столько рєбят полягло…»,– каже московит.

"І поляже ще більше, бо це наша земля, ми  боремося за свободу та прагнемо жити за принципами правового, цивілізованого світу", - резюмували українські захисники. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті