Кожен українець може проголосувати за майбутніх членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони України (посилання)

Кожен повнолітній громадянин України може проголосувати за майбутніх членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони України 24 березня. Про це повідомляється на сторінці Інтернет-голосування за кандидатів до Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України у 2023 році.

"Громадська антикорупційна рада при Міністерстві оборони України формується у складі 15 осіб відповідно до результатів відкритого та прозорого конкурсу, – сказано в повідомленні. – Конкурс з формування складу Громадської антикорупційної ради проводиться відповідно до Наказу Міністра оборони України №118 від 03.03.2023 року "Про Громадську антикорупційну раду при Міністерстві оборони України" шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування громадянами України".

Зазначається, що рейтингове інтернет-голосування за кандидатів в члени Громадської антикорупційної рад при Міністерстві оборони України проводиться 24 березня 2023 року і триває протягом 12 годин з 8:00 до 20:00. Участь в такому голосуванні є безкоштовною.

Голосування відбуватиметься за посиланням.

Раніше повідомлялось, що в Міноборони перезавантажать роботу антикорупційного управління.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті