Кожен шостий мешканець Львівщини є переселенцем – Верещук

Кожен шостий мешканець Львівщини зараз є внутрішньо переміщеною особою. Про це 4 лютого у Telegram повідомила міністерка із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

"На Львівщині близько півмільйона внутрішніх переселенців, тобто кожен шостий мешканець області. Багато ВПО мешкають не лише в громадах, а й у численних шелтерах", - повідомила чиновниця.

Також Верещук зазначила, що в області є великий транзит українців – частина їх їде до Європи, частина – повертається додому в Україну. Все це призводить до великого навантаження на область.

Нагадаємо, раніше Верещук закликала переселенців активніше шукати роботу на новому місці.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті