Кожен шостий мешканець Львівщини є переселенцем – Верещук

Кожен шостий мешканець Львівщини зараз є внутрішньо переміщеною особою. Про це 4 лютого у Telegram повідомила міністерка із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

"На Львівщині близько півмільйона внутрішніх переселенців, тобто кожен шостий мешканець області. Багато ВПО мешкають не лише в громадах, а й у численних шелтерах", - повідомила чиновниця.

Також Верещук зазначила, що в області є великий транзит українців – частина їх їде до Європи, частина – повертається додому в Україну. Все це призводить до великого навантаження на область.

Нагадаємо, раніше Верещук закликала переселенців активніше шукати роботу на новому місці.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті