Кожен метр проходимо як сапери: воїни ЗСУ розповіли про дуже заміновану росіянами територію на Півдні та Сході

Військовослужбовці 46 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України ведуть боротьбу за кожен клаптик української землі як на Південному напрмку, так і під Бахмутом.  Про це йдеться у відео, яке оприлюднено у ТК бригади.

"Більше працюючої арти і замінована територія - розповідає заступник командира одного з підрозділів даної бригади Олександр на псевдо “Дракон”. - Особливо на Південному напрямку. Біля Бахмуту було не так на початку, але і зараз встигають мінувати все".

"Я хлопцям завжди кажу: будь-які дії, події повинні мати логіку. Розраховувати, що просто закидаємо їх шапками – не вийде. Трохи “шапок” у них більше. Воювати завжди треба головою. Це війна за вибір, який у нас завжди є. У росії ніколи не було і не буде. Це боротьба за становлення країни, бо як нація ми вже відбулись", - акцентує український захисник.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті