"Кожен другий-третій солдат щось вживає". На війні в Україні тисячі російських військових стали наркоманами

Тисячі російських військових на фронті в Україні вживають наркотики, які їм продають місцеві жителі, а також передають російські волонтери і привозять товариші по службі. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на видання "Верстка".

"Взагалі у нас кожен другий-третій солдат щось таке вживає", - розповів виданню контрактник, який після кількох місяців на передовій перебуває у військовій частині на території РФ.

За словами іншого, активно вживають наркотики "10-15% у кожній дивізії". Серед популярних наркотиків - марихуана, мефедрон, амфетаміни, "солі" та медичні препарати "Лірика", "Тропікамід" і барбітурати.

Солдати вживають наркотики від нудьги, оскільки війна - "це коли ти постійно чогось чекаєш", пояснює один із військових. Як зазначив інший співрозмовник, наркотики на окупованих територіях і біля лінії фронту дістати легко.

Як повідомлялося, зібрано доказову базу на "кадирівця", який катував українських полонених і вимагав гроші з їхніх сімей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті