Коригував ворожі удари голосовими повідомленнями: СБУ викрила інформатора рашистів на Донеччині

Контррозвідники Служби безпеки України затримали інформатора російських спецслужб, який збирав інформацію про місця базування українських захисників у районі Слов’янська. Про це повідомляє телеграм-канал СБУ 14 вересня.

"Для збору розвідданих фігурант обходив місто та прилеглі селища, де приховано фіксував позиції Сил оборони. Отримані відомості російський інформатор дистанційно передавав агресору через двох «зв’язкових» на тимчасово окупованій території Донеччини. Ними виявились командир батальйону «Єнакієво-Дунайської бригади» та бойовик «мотострілкового полку» Південного військового округу зс рф", - зазначили у СБУ.

Найбільше ворога цікавила дислокація підрозділів Збройних Сил України, СБУ та Держприкордонслужби у прифронтовій території області.

За інформацією СБУ, передачу розвідданих фігурант робив у виді голосових повідомлень через популярний месенджер.

"Він сподівався, що такий спосіб не приверне увагу правоохоронців", - додали в СБУ.

Як повідомлялось раніше, на Черкащині будуть судити суддю, яка називала захоплені території України "звільненими".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті