Коригувальник, який голосовими повідомленнями наводив російські ракети на Слов’янськ, проведе за ґратами 12 років

За матеріалами СБУ 12 років за ґратами проведе коригувальник, який голосовими повідомленнями наводив російські ракети на Слов’янськ. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 23 листопада. 

"Ворожим інформатором виявився мешканець Слов’янська, який підтримував збройну агресію РФ. На підставі зібраних доказів суд визнав фігуранта винним за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (надання збройним формуванням держави-агресора допомоги у веденні бойових дій проти Збройних Сил України та інших військових формувань). Враховуючи співпрацю зі слідством, зловмисник отримав 12 років позбавлення волі", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що зловмисник намагався виявити і передати агресору локації підрозділів Збройних Сил України, СБУ та Держприкордонслужби в районі Слов’янська. Найбільше його цікавили координати штабів, зосередження військової техніки та розташування складів із озброєнням українських захисників. 

Отриману інформацію чоловік дистанційно передавав окупантам через їхніх "зв’язкових". Ними виявились бойовик окремого мотострілецького полку та командир батальйону мотострілецької Єнакієво-Дунайської бригади Південного військового округу ЗС РФ. 

Для передачі розвідувальних відомостей російський інформатор використовував голосові повідомлення в одному з популярних месенджерів. Таким чином він сподівався "анонімізувати" свої "звіти" агресору. Контррозвідники СБУ встановили місцеперебування зловмисника і затримали його у власному помешканні. 

Раніше повідомлялось, що на Донеччині затримали трьох інформаторок, які "зливали" ФСБ і "вагнерівцям" локації ЗСУ.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті